PRAVILA FOTO NATEČAJA

Natečaj bo potekal 4 mesece in sicer od 15. januarja do 15. maja 2018.

Vodilna nit je zdrava prehrana.

Sodelujejo lahko vsi učenci naše šole. Udeležba v natečaju je brezplačna in prostovoljna. Vsak sodelujoči lahko v natečaj mesečno prijavi največ 3 fotografije. Udeleženec foto natečaja se v natečaj prijavi tako, da pred zaključkom natečaja odda svojo fotografijo na aktualno temo in izpolni vse potrebne podatke.

Vsaka fotografija mora biti avtorsko delo, opremljena pa naj bo s podatki:

1. naslov slike,
  2. ime, priimek in razred avtorja
  3. kratek opis slike (največ 5 povedi)

Fotografije pošljite na e-naslov: martina.kern@guest.arnes.si ali jih prinesite mentorici Martini Kern v računalniški kabinet.

Prijavljene fotografije se morajo nanašati na aktualno temo meseca, sicer bodo izločene. Vsak mesec bo komisija izbrala tri najboljše fotografije in jih objavila na šolski spletni strani.

Ob zaključku natečaja bomo v šolski avli pripravili razstavo izbranih fotografij in najboljše nagradili.

Natečaj bo potekal bo v štirih sklopih.

FOTKA MESECA – RAZPISANE TEME:

15. januar – 15. februar: NAJ UGRIZ

15. februar – 15 marec: POGLED V LONEC

15 marec – 15 april: MOJ KROŽNIK

15. april – 15 maj: UŽITNE UMETNINE IZ HRANE – FOODART

Sedaj pa fotoaparat v roke in na slikanje!