Tudi v letošnjem šolskem letu bo, kot že vrsto let, na naši šoli potekal projekt Bodiva prijatelja.

Tako se je glasilo naše prvo obvestilo o projektu, na šolski spletni strani, v lanskem šolskem letu 2019/20. Žal smo doživeli le eno druženje, na dan Slovenskega tradicionalnega zajtrka.

Potem pa nikakor nismo našli skupnega termina, do usodnega tedna v marcu od 9. 3. do 13. 3., ko bi se končno morali zopet srečati, pa nam je to preprečil slavni virus, ki nam še sedaj kroji naše življenje in delo.

A mi se ne damo kar tako. Smo optimisti.

Torej PROJEKT BODIVA PRIJATELJA OSTAJA – tudi v šolskem letu 2020/21.

Potekal bo v okviru predmeta DKE (domovinska in državljanska kultura in etika), v sklopu teme medgeneracijskega sodelovanja.

V projektu bodo sodelovali učenci vseh treh 1.razredov in njihove učiteljice ter učenci vseh treh 7. razredov.

Takoj, ko bo mogoče, ko bodo razmere za naše druženje ugodne in nam bo dovoljeno družiti se, se bomo srečali, se spoznali, spoprijateljili in marsikaj skupaj doživeli.

Če ne bo šlo drugače, pa nam še vedno ostanejo srečanja s pomočjo Microsoft Teamsov. Samo malo kasneje, da postanemo bolj spretni pri delu z njimi.

Utrinke naših srečanj boste lahko spremljali na tej spletni strani.

Vodja projekta, Sabina Kolman