Zavod za šport RS Planica nas obvešča, da bodo skladno z navodili Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, vsa tekmovanja v okviru Šolskih športnih tekmovanj do preklica prepovedi oz. odsvetovanja, odpovedana

Kdaj se bodo predvidena tekmovanja lahko nadaljevala je odvisno od navodil pristojnih institucij, ki so odgovorne za javna navodila in določila (NIJZ, Ministrstvo za zdravje in MIZŠ).

Hkrati vas obveščamo tudi, da  sta odpovedani državni tekmovanji (organizator ZRSŠ):

–       iz znanja zgodovine: v soboto 14. 3. 2020, ki bi bilo  na šoli gostiteljici OŠ I Murska Sobota.

–       iz znanja angleščine za učence 9. razreda osnovne šole, v torek, 17. 3. 2020 ki bi bilo za naše učence v OŠ Šenčur.

Odločitev o izvedbi oziroma odpovedi, bo odvisna od navodil Sveta za nacionalno varnost za zajezitev širjenja koronavirusa (SARS-CoV-2).

O poteku vas bomo sproti obveščali.