Od 2. do 6. oktobra je letos potekal TEDEN OTROKA. Četrtošolci in petošolci so bili cel teden brez domače naloge. Poleg tega je bil vsak dan poseben. V torek smo imeli narobe dan. V sredo smo okraševali nov prizidek z jesenskimi likovnimi izdelki. V četrtek je bil dan žvečenja. Pripravili smo tekmovanje v napihovanju največjega balončka. Najprej je vsak oddelek naredil tekmovanje znotraj razreda, zmagovalci posameznih oddelkov pa so tekmovali še med seboj. Zmagovalka je bila Katarina iz 4. a. V petek pa smo v telovadnici priredili talente. Prireditev sta povezovali Neža in Ronja iz 5.a. Nastopali so učenci 4. in 5. razredov. Predstavili so se z različnimi točkami. Več si lahko pogledate v galeriji slik.

Aktiv učiteljic 4. in 5. razreda