V sredo, 9. 10. 2019 smo se učenci OŠ Staneta Žagarja Kranj skupaj z učenci ostalih kranjskih šol, pod okriljem Zveze prijateljev mladine v okviru tedna otroka in seveda obeležitve mednarodnega dneva starejših, odpravili v Dom upokojencev Kranj.

Namen obiska je bil, da bi učenci čim več izvedeli o življenjski prihodnosti glede poklicev. S pomočjo kviza smo najprej po skupinah obdelali temo dobrih služb. Kasneje so nekateri učenci navdušili vse prisotne z improvizacijo poklicev, ki jih je bilo treba uganiti. Nekaj besed nam je namenila tudi vodja

doma, direktorica Zvonka Hočevar. Izvedeli smo veliko novih in zanimivih stvari, ki bodo nam, učencem, zagotovo pomagale pri izbiri poklica. V druženju smo zelo uživali in upamo, da ta dan ponovimo.