Njegov uspeh sta z 3. in 6. mestom dopolnila še dva naša kolesarja.

V sredo 27. 9. 2023 je tudi letos v Planici potekalo osnovnošolsko državno prvenstvo v vožnji na čas v kolesarstvu. Iz naše šole so se ga udeležili trije kolesarji. Na isti 2,5 km dolgi tehnično zahtevni progi so
se naši kolesarji (vsi člani KK Kranj) odrezali izvrstno.

Jan Bajželj iz 5. a je v kategoriji nelicenciranih kolesarjev letnik 2013/14 dosegel odlično 3. mesto.

Jakob Omerza iz 7. a pa je bil v kategoriji licenciranih kolesarjev letnik 2011/12 z zelo dobro vožnjo šesti.

Tako kot lani je v najstarejši kategoriji (licencirani kolesarji letnik 2009/10) Rok Bajželj iz 9. a z odlično vožnjo zopet slavil naslov državnega prvaka. Po že sicer zelo uspešni sezoni je to še en ogromen uspeh,
oz. že drugi naslov državnega prvaka po spomladanski zmagi na cestnem državnem prvenstvu na Trsteniku.

Vsem našim kolesarjem iskreno čestitamo, vsi trije pa vse nadobudne mlade kolesarje vabijo k vpisu v Kolesarski klub Kranj.